Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2020/2021

Wycieczka do Gowarzowa

W dniu 23.06 br. nasze przedszkolaki wraz z opiekunami uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Gowarzowa. Po przybyciu na miejsce dzieci zwiedziły tereny stajni, gdzie miały okazję obserwować mieszkające na terenie gospodarstwa zwierzątka. Nie obyło się bez oprowadzania dzieci na koniach i karmienia ich marchewką.

Wycieczka do łódzkiego ZOO

W dniu 10 czerwca 2021r. nasi wychowankowie wraz z opiekunami wybrali się autokarem na całodniową wycieczkę do łódzkiego ZOO. Na wejściu do ogrodu zoologicznego przywitał nas wspaniały i dostojny paw. W dalszej części ZOO podziwialiśmy żyrafy, wielbłądy, tygrysa, pandy, liczne ptactwo i śmieszne małpy.

Dzień Dziecka

10.06.2021
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

10.06.2021

Powszechnie wiadomo, że 1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tak ważnym dniu zapewniliśmy naszym wychowankom wiele atrakcji. Przedszkolaki chętnie i brawurowo pokonywały przygotowane przez wychowawców liczne konkurencje sportowe i degustowały przepyszne gofry z bitą śmietaną i owocami.

Konkurs EKOZAJĄC

W marcu br. nasze przedszkolaki z grup I i III wzięły udział w konkursie ekologicznym pt. Ekozając zorganizowanym przez PGK Radomsko, Interseroh Organizację Odzysku Opakowań S.A. Warszawa. Honorowym Patronatem konkursu był Prezydent Miasta Radomska - Jarosław Ferenc.

Bal karnawałowy

Tegoroczny Bal Karnawałowy odbył się 11 lutego w Tłusty Czwartek. Mimo reżimu sanitarnego nasze przedszkolaki, przebrane w kolorowe stroje karnawałowe świetnie bawiły się w pięknie przystrojonej kolorowymi balonami i girlandami sali balowej, przy wsparciu swoich nauczycielek i opiekunek.