KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Uroczystość z okazji Dnia Matki

26 maja 2021 roku podczas uroczystości zorganizowanej w naszym przedszkolu, każde dziecko mogło w szczególny sposób podziękować swojej mamie za bezgraniczną miłość, cierpliwość i troskę, której doświadcza z Jej strony na co dzień.

Eko Edukacja z PGK w Radomsku

W miesiącu maju br. dwukrotnie gościliśmy w naszym przedszkolu pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku.

XXIII Festiwal Piosenki Dzieci Niepełnosprawnych Intelektualnie

W dniu 17 maja bieżącego roku odbył się XXIII Festiwal Piosenki Dzieci Niepełnosprawnych Intelektualnie pod hasłem ,,Ahoj przygodo", którego niezmiennie organizatorem jest Przedszkole Miejskie Specjalne Nr 1 w Łodzi.

Konkurs EKOZAJĄC

W marcu br. nasze przedszkolaki z grup I i III wzięły udział w konkursie ekologicznym pt. Ekozając zorganizowanym przez PGK Radomsko, Interseroh Organizację Odzysku Opakowań S.A. Warszawa. Honorowym Patronatem konkursu był Prezydent Miasta Radomska - Jarosław Ferenc.

IV Mini Olimpiada Specjalna Gier Planszowych GRANNY

Dnia 25 lutego br. nasze przedszkolaki - Kamilka i Przemek, pod opieką pań Katarzyny Kędry i Iwony Makowskiej, wzięli udział w IV Mini Olimpiadzie Specjalnej Gier Planszowych GRANNA, zorganizowanej przez Przedszkole Specjalne nr 1 w Łodzi.

Bal karnawałowy

Tegoroczny Bal Karnawałowy odbył się 11 lutego w Tłusty Czwartek. Mimo reżimu sanitarnego nasze przedszkolaki, przebrane w kolorowe stroje karnawałowe świetnie bawiły się w pięknie przystrojonej kolorowymi balonami i girlandami sali balowej, przy wsparciu swoich nauczycielek i opiekunek.

Zdrowe ząbki mam, więc o nie dbam - zajęcie otwarte

W ramach Ogólnopolskiego programu edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków ,,Klub Mleczaka" nasi wychowankowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach o higienie jamy ustnej.

Spotkanie z Mikołajem

Z jednodniowym opóźnieniem, bo 7 grudnia br. wychowankowie naszego przedszkola spotkali się w sali grupy I, aby powitać długo wyczekiwanego gościa - Św. Mikołaja.

Jesienne spotkanie w Porannym Kręgu - zajęcie otwarte w gr. III

W piątek 27 listopada 2020 r., na zaproszenie pań z gr. III spotkaliśmy się pierwszy raz w ,,Porannym kręgu”, by w/g metody J. Kielina podsumować wiadomości o aktualnej porze roku - Jesieni.

"Dziecięce marzenia" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Tradycyjnie od wielu lat nasze przedszkole jest organizatorem konkursu plastycznego "Dziecięce marzenia" adresowanego do dzieci z radomszczańskich przedszkoli i klas "0".