Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Koncepcja

Misja przedszkola

  • Jesteśmy przedszkolem bezpiecznym i przyjaznym. Zapewniamy wszystkim wychowankom wszechstronny rozwój na miarę ich indywidualnych potrzeb i możliwości, tak by jak najlepiej mogli sprostać wymaganiom stawianym w szkole i w życiu dorosłym.

Wizja

  • Praca przedszkola ukierunkowana jest na dziecko, jego podmiotowość, prawa i potrzeby oraz wszechstronny rozwój osobowości.
  • Przedszkole wspiera rozwój wychowanków z uwzględnieniem indywidualnych aktywności dziecka w sferze poznawczej, emocjonalno - społecznej i fizycznej.
  • Atmosfera sprzyja akceptacji każdego dziecka, przeciwdziała izolacji społecznej i uczy tolerancji wobec wszelkich odmienności.
  • Rodzice są partnerami uczestniczącymi we wszystkich obszarach życia przedszkola.
  • Wysoce wykwalifikowana, kompetentna i zaangażowana kadra pedagogiczna stosuje w procesie edukacyjno - terapeutycznym metody i formy pracy z dzieckiem nastawione na rozwój jego kreatywności.
  • Baza, specjalistyczne wyposażenie, estetyka i funkcjonalność pomieszczeń wpływają na wysoki poziom realizowanych zadań.
  • Przedszkole aktywnie uczestniczy w życiu środowiska lokalnego uwzględniając w swoich działaniach wzajemne potrzeby oraz promując swoje osiągnięcia.

Koncepcja Przedszkola Specjalnego w Radomsku