Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Koncepcja

Misja przedszkola

  • Jesteśmy przedszkolem bezpiecznym i przyjaznym. Zapewniamy wszystkim wychowankom wszechstronny rozwój na miarę ich indywidualnych potrzeb i możliwości, tak by jak najlepiej mogli sprostać wymaganiom stawianym w szkole i w życiu dorosłym.

Wizja

  • Praca przedszkola ukierunkowana jest na dziecko, jego podmiotowość, prawa i potrzeby oraz wszechstronny rozwój osobowości.
  • Przedszkole wspiera rozwój wychowanków z uwzględnieniem indywidualnych aktywności dziecka w sferze poznawczej, emocjonalno - społecznej i fizycznej.
  • Atmosfera sprzyja akceptacji każdego dziecka, przeciwdziała izolacji społecznej i uczy tolerancji wobec wszelkich odmienności.
  • Rodzice są partnerami uczestniczącymi we wszystkich obszarach życia przedszkola.
  • Wysoce wykwalifikowana, kompetentna i zaangażowana kadra pedagogiczna stosuje w procesie edukacyjno - terapeutycznym metody i formy pracy z dzieckiem nastawione na rozwój jego kreatywności.
  • Baza, specjalistyczne wyposażenie, estetyka i funkcjonalność pomieszczeń wpływają na wysoki poziom realizowanych zadań.
  • Przedszkole aktywnie uczestniczy w życiu środowiska lokalnego uwzględniając w swoich działaniach wzajemne potrzeby oraz promując swoje osiągnięcia.

Koncepcja Przedszkola Specjalnego w Radomsku